NOTTE SNotte S: Tek Camlı Bölme Duvar Sistemi


Tek camlı modüller, isteğe bağlı olarak temperli veya lamine cam seçenekleriyle özel silikon esaslı fitil sayesinde sıfır birleştirilmekte, ahşap modüller ise laminat, doğal kaplama veya melamin kaplama olarak uygulanabilmektedir.

Notte'nin düşey bandraster modülleri ise ahşap veya alüminyum seçenekleri ile üretilmekte, bu sayede anahtar ve priz grupları gibi elemanlar bölme duvarın istenilen kısımlarına yerleştirilebilmektedir.

Lotus Door ürünleri, Notte cam bölme sistemleriyle tam uyum sağlar. Böylece uygulandığı mekana estetik değer katarken, ortamda aydınlık, monolitik ve iletişime açık bir atmosfer yaratır.

Notte cam bölme sistemleri, modern mimarinin ihtiyaçlarından biri olan yalın ve şeffaf mekan çözümlerine cevap vermekte olup, aynı zamanda farklı cam ve detay seçenekleri ile de tasarımcılara geniş imkanlar sunmaktadır.


 
 
 

Sistem Detayları

LotusDoor ürünleri olan Notte S ve Notte D tasarım ortaklığı sayesinde birbirlerine tam uyumlu olup, gerekesinimlere göre aynı mekanda ve hatta aynı duvar üzerinde kullanılabilmektedir.